Sayfalar

SENDEN BEBEK İSTİYORUM - YORUM


Tanıtım

Senden Bebek İstiyorum Çünkü seni hiç unutmadım.
Bir adam neden baba olmak ister? Mutlu ve sıcacık bir yuvada kendinden bir parçaya hayat verip onu büyütmek için, olabilir mi? Ama Yiğit ve Mert'in baba olmayı kabul etmelerinin sebebi bu değildi. Büyükanneleri Pakize Hanım gülümseyerek, "İlk kim kucağıma bir torun verirse bütün servetim onundur," deyince Mert, sırf Yiğit'e bir konuda daha üstünlük sağlayabilmek adına kabul etmişti bu isteği. Tek niyeti Yiğit'i her konuda alt edebilmekti. Peki, Yiğit buna izin verecek miydi? Mert'in kendisini alt etmesine göz yumacak mıydı? Peki iş anne adaylarını ikna etmeye gelince neler olacak dersiniz? Aslıhan Akagöz'ün çok okunan romanlarından aldığınız tadı sürdürmeye devam edebilirsiniz. Eğlenceli ve bir an bile kesilmeyecek heyecanıyla elinizdeki kitapla yazara hayranlığınızın artacağını garanti ederiz.

"Benim size verebilecek hiçbir şeyim yok," dedi güçsüz bir sesle. "Hayır, yanılıyorsun Sedef." Adını adamın ağzından duymak garipti. Rahatsızlık vericiydi. "Sen şu sıra bana çok lazım olan o en önemli şeyi verebilirsin." "Ben anlayamıyorum. Mert Bey siz benden ne istiyorsunuz?" "Ben senden bir bebek istiyorum."
Yazarı: Aslıhan Akagöz
Yayınevi:Postiga Yayınları
Goodreads Puanı: 4.00
Sayfa Sayısı: 615


Az çatlak, pek sevimli bir büyükannenin torunlarına oynadığı küçük bir oyun, onların tüm hayatını değiştirmek üzereydi, ne evlenmeye ne de birbirleri ile iyi geçinmeye niyetleri olmayan Yiğit ve Mert amca çocukları, eğer aile mirasının tek sahibi olmak istiyorlarsa, bir an önce evlenmeli ve üstüne birde çocuk yapmaları gerekmekte,çünkü ilk baba olacak olan mirasın sahibi olacak, zira büyükannenin tek şartı bu...

Fakat hem yakışıklı hemde çapkın kuzenlerin hiçte o taraklarda bezi yok, ama hayatın onlar için güzel sürprizleri var, Yiğit geçmişten tanıdığı, aralarında kötü olaylar yaşanmasına rağmen hala unutamadığı Feyza'nın kapısını çalarken, Mert annesinin ameliyat parasını ödemeyi vaad ettiği Sedef'in aklını çelmeye çalışır...

Karakterleri çok sevdim özellikle Yiğit ve Feyza karakterleri favorim oldu, Beyaz dizi tadında bir kitaptı, kalın olmasına rağmen çabuk okunuyor oldukça akıcı bir dili vardı yazarın, zevkle okudum  :) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder