Sayfalar

AŞK BİR MASALMIŞ - YORUMTanıtım Bülteni

Bütün aşk masallarının başlangıcı güzeldir. Peki ya sonrası?

Darby yirmili yaşlarının sonuna gelene dek gerçek aşka olan inancını yitirmeden beyaz atlı prensini aramış ve sonunda, onu bulmanın imkânsızlığını kabul etmiş genç ve güzel bir içmimardır. Hayatı boyunca yaşadığı ilişkilerden aldığı dersleri bir deftere not alan genç kadın, daha önce yaptığı hataları tekrarlamamaya adeta yeminlidir. 


Tam da aşka ve sevgiye olan inancını sorguladığı bir dönemde karşısına çıkan Jake'in etkileyici yaklaşımına rağmen kalbini ona kaptırmamakta kararlıdır. Genç adamın ise ondan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur ve Darby'nin aşka dair fikirlerini değiştirmeyi kafasına koymuştur. Fakat bu, sandığı kadar
kolay olmayacaktır.


Yazarı: Cindi Madsen
Çevirmeni : Güneş Demirel
Orjinal Adı: Cinderella Screwed Me Over

Yayınevi : Novella Yayınları
Goodreads Puanı: 3.84

Seri Sıralaması: -
Safa Sayısı: 416


Yorumum 

Kitabın beğeneni çok ama ben onlardan değilim : )

Beyaz Atlı Prensini bulabilmek için, şehrin neredeyse yarısıyla çıkmış bir kadının, yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle,şehrin kalan yarısına küsmesinin hikayesi ( Bence Şehrin kalan yarısı çok şanslı)

Darby gelgitleri çok olan bir kadın, Jake'e bir yaklaşıp bir uzaklaşıyor, sürekli eski ilişkilerinden ve yaptığı hatalarından bahsediyor, uzak durması gereken erkeklerden oluşan uzun bir listesi var, ve tamda bu nedenle aralarında ciddi bir şey olamayacağını söyleyip duruyor. 

Ve Jake,gerçekten harika bir adam, iyi bir işi var, yakışıklı, esprili, güvenilir,ihtiyacın olduğunda her zaman yanında bulabileceğin biri, ve tam da bu nedenle bence Darby’den daha iyisin hak ettiğini düşünüyorum

Bazen Jake'e kızmadım değil yani fazla mı geniş bir adamsın sen, yada fazlamı körsün , yada fazla mı aşık : ))PUANIM
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder