Sayfalar

HİSSİZ - YORUM
Tanıtım Bülteni

Aşkın en derinden, inkâr edildiği yerden ortaya çıkışı! Kendilerini ve birbirlerine duyduğu aşkı çığlık çığlığa ve sessizce inkâr etseler de, aşkları ortalığı yakıp kavuruyor!

Alexander, hissiz, acımasız, yakışıklı, güçlü ve zengin… Daha küçücük bir çocukken öğrendi bütün bu özelliklere sahip olabilmeyi. O hislerini acımasızca rafa kaldırmış, kendi sonuna doğru ilerliyordu. Ama bilmediği, her sonun bir başlangıca gebe olduğuydu. Heaven karşısına çıktığında bütün inançları ters yüz olurken, kendi sonu birdenbire başlangıcı olduğunda ne yapacağını elbette bilemezdi.


Heaven; masum, saf ve kırılgan bir papatya… Cennetten gelen bu sessiz melek, tüm korkularını kendine zırh yaparak kökleri ile tutunduğu topraklarında, Alexander'ın fırtınasına karşı direnirken, bir aşk ateşi yakmak için geldiğinde asla tek bir yananının olmayacağını bilemezdi.Var olmadığını zannettiği kalbi boğulurcasına çırpınırken soluksuz kalarak tekrarladı: "Hissetmiyorum, hissetmiyorum, hissetmiyorum…"


Yazarı: Lemariz Müjde Albayrak
Çevirmeni : -
Orjinal Adı: -

Yayınevi : Postiga Yayınları
Goodreads Puanı: 4.10

Seri Sıralaması: 1/4
Safa Sayısı: 528

Kalbini aşka kapatmış, duygularını en derinlere gömmüş ve kendisine Hissiz lakabını bizzat kendisi takmış bir adam, Alexander Romanov. Aslında Hissiz falan değil, sadece inancını yitirmiş, neye mi , güzel olan her şeye, peki nereye kadar Heaven ile karşılaşıncaya kadar : )

Heaven, Alexander’ın kaçtığı ve inanmadığı tüm duyguların bizzat beden bulmuş hali, Aşkın, masumiyetin, almadan karşılıksız verebilmenin ve sadakatin var olduğunu bizzat öğreneceği kişi..

Alexander,oldukça sert, dediğim dedik,kavgacı ve aşırı öfkeli bir adam, en büyük öfkesi de yine kendisiyle, çocukluğunda yaşadığı derin ve acı tecrübeler, annesinin onda bıraktığı derin izler çok fazla, kadınları sadece yatağında görmek isteyen ama kalbine milim yaklaştırmayan biri. 

Alexander’ın öfke nöbetlerinden gına geldiği bir ara, kitabın içine girip.. “Şu çeneni kapatırmısın Alexander yoksa elimde kalacaksın” diyesim geldi : )Hevaen ile karşılaşmaları işle alakalı oluyor, çocukluğunu bir süre geçirdiği ve onda bıraktığı güzel hatıralar için sahip olmak istediği bir çiftliği satın almak istiyor, hayatında birkaç güzel anısı varsa oda burada yaşanmış, ama işler hiçte beklediği gibi gitmiyor çiftliğin sahibi yaşlı Mirdland çok zeki, inatçı bir adam, ve torunu Heaven hayatındaki tek ve en önemli şey .

Alexander’ın çiftliğe varması ve karşılaştıkları andan itibaren Heaven’la birbirlerine karşı hissettikleri güçlü çekim, ortalığı yakıp kavuruyor, sonrasında genç kadının dedesi ile yapılan bir anlaşma ki bunu bizzat yaşlı Mirdland istedi, Heaven bir anda Alexander’ın hayatının merkezi haline geliyor .


Alexander, Heaven'a karşı hissettiklerinin, hayatını kökünden değiştireceğinin farkında, ve bir türlü ne kendisine ne genç kadına duygularını itiraf edemiyor, bu da her zamankinden daha öfkeli olmasına, kontrolünü her geçen gün biraz daha yitirmesine, Heaven'a karşı daha da sertleşmesine ve kendisiyle olan kavgasına bir yenisini daha eklemesine eden oluyor..

Ama bakalım nereye kadar inat edecek : )) 

Aralara heyecanlı aksiyon sahnelerinin yerleştirildiği, erotik sahnelerin okuyucuyu tatmin ettiği çok güzel bir kitap : )
PUANIM

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder