Sayfalar

KÖTÜ ÇOCUKLAR TUTKUDAN SIRLARA - YORUMTanıtım 

New York Times çok satan yazanlarından M. Leighton'dan Soluk Soluğa'ya çok sıcak bir devam kitabı. Yaşadığı romantik ilişkilerinin hiçbiri, soru işaretleriyle dolu olsa da Olivia'ya, Cash'le yaşadağı kadar kendini doğru hissettirmemiştir. Cash, görünüşte güvenilmez oluşu ve arzularını tatmin etmedeki başarısıyla 'Kötü Çocuk' ününü çoktan hak etmiştir. Yalnız Cash, kendisini olduğu gibi kabul eden kadınla birlikte, geçmişinden kurtulmaya çalışmaktadır.


 Ve bu değişiklik arzusunun esas nedeni, Olivia'nın Cash'in dünyasında apayrı bir yere yerleşmesinin ayak sesleridir. Ta ki geçmişten gelen karanlık görünümlü yabancılar, Olivia ve Cash'in dünyasını tersine çevirene kadar. İstedikleri şeyi ancak Cash verebilir, eğer Cash, istediklerini vermezse o zaman bu karanlık yabancılar onun hayatta en çok değer verdiği tek şeyi, yani Olivia'yı elinden alacaklardır.


 Olivia, Cash'e aşık olmanın büyük bir olasılıkla kendisini mahvedeceğini hissediyor, ama bu yeni tehlike, hayal edebileceğinden çok daha büyüktür. Gelişmeler, Olivia'nın hayatı konusunda Cash'e güvenmekle birlikte, ana nedeninin artık kalbinin ona ait olduğunu hissetmesiyle devam ediyor.Yazarı: M.Leighton

Orjinal Adı: Up To Me
Goodreads Puanı: 4.14
Seri Sıralaması : 2/3
Sayfa Sayısı : 288
Yayınevi : Optimum KitapYorumum 

Bu kitabı ilkinden daha çok beğendim,aşk üçgeni oldu sana aksiyon macera filmi : ) hoş aslında ortada bir aşk üçgeni de yok en azından şimdilik : )

Cash ‘in gıcık Olivia’ya duyduğu aşk inanılmaz güzeldi onu koruma içgüdüsü yüzünden neredeyse kafayı yiyecekti, bu kitapta ikizlerle ilgili bazı soruların cevaplarını bulurken sonlara doğru bir telefon sahnesi var ki hepten kafamız karışıyor kötüler iyiye dönüşürken, iyilerin gerçekte ne kadar iyi olduğunun cevabı ise üçüncü kitaba kalıyor.


Anlıyoruz ki hiçbir şey göründüğü gibi değil .....


Yazarın hayal gücü hoşuma gitti her sayfada okuyucuyu şaşırtmayı başarıyor,  bence hemen başlayın : )Bu arada Cash bana başka bir kitap karakterini hatırlattı her sayfada Daemon Black’i görür gibi oldum,Daemon’ın Katy’e olan tutkusu ve koruma içgüdüsü geldi aklıma, ama tabi Katy Olivia’dan çok daha tatlıydı : )


PUANIMHiç yorum yok:

Yorum Gönder