Sayfalar

DİRENİŞ LUX 5 - TANITIM VE YORUMTanıtım

R.E.M. dinleyecektim.
Ama gerçek hayat hiç de öyle havalı değil, inanın bana.
Luxen'lerin geldiği o gece her şey değişti ve Daemon gitti.Geri gelecek mi, bilmiyorum.Saf mı değiştirdi, hiçbir ? krim yok.
Beni hâlâ seviyor mu, emin değilim.Eğer Luxen işgalinden kurtulabilmek için az da olsa bir şansımız varsa, bu ancak düşman ile işbirliği yaparsak mümkün olacak.

Hangi düşmanla mı?

Bir tahminin vardır eminim ?Yazarı: Jennifer L. Armentrout

Orjinal Adı: Opposition
Goodreads Puanı: 4.47
Seri Sıralaması : 5/5
Sayfa Sayısı : 364
Yayınevi : DEX

Yorumum 

Her kitabından ayrı, ayrı zevk aldığım, satırlarını gözümü kırpmadan okuduğum,harika bir seriydi. Final kitabı olan Direniş’e bayıldım, yazar karakterlerin ve konunun ayarıyla oynamadan harika bir son yazmış.

Hareketli sahneler hiç bitmedi, Daemon ve Katy aşkı katlanarak devam ediyor, Luxenler, Arumlar, Kökenler ve İnsanlar son kozlarını oynuyor, bu kitapta iyinin ve kötünün ayarı biraz kaydı, iki ezeli düşman Luxen ve Arum , kötü Luxenler’e karşı birleşiyor ve savaşın seyri tamamen değişiyor.

Ayrıca Saplantı kitabının kahramanları Hunter ve Serena’yı görmek ayrı bir zevkti, evlerinin başına gelenlere gerçekten üzüldüm harika bir evdi : ) 

Bu tarzı seviyorsanız bence mutlaka okumalısınız,karakterlerine aşık olacak,o grubun bir parçası olmak isteyeceksiniz : )


PUANLAMAHiç yorum yok:

Yorum Gönder